Avon-online.sk
Kompletný sortiment kozmetiky Avon
Kategórie výrobkov
Produktov : 0
Cena : 0,00 €
e-spravodaj
Zasielajte mi informácie o Avon novinkách a akciách emailom

Toaletný parfum Avon Extraordinary

Nezvyčajná vôňa

Tóny ruže, orchidey a lotosového kvetu so štipkou korenia a zázvoru - ako podmanivá krása žiarivých diamantov.

Fascinujúca, neobyčajne ženská, inšpirovaná nádhernými klasickými arómami... Vôňa Toaetného parfumu Avon Extraordinary vás unesie do sveta nádherných fantázií, enegancie a veselosti, kde je všetko možné a každá chvíľa je výnimočná. táto vôňa prináša ten tajomný pocit, že čoskoro sa stane niečo mimoriadne.

Výnimočná žena

Vôňa Avon Extraordinary bude ľúbiť ženu, ktorá vie nájsť nezvyčajnosti v obyčajnom dni, ženu plnú energie, lelegantnú za každých okolností. Je to vôňa ideálna pre ženu, ktorá sa priatelí so svojimi slabosťami, je bezstarostná, vie sa preniesť do sveta fantázie, pre ženu, ktorá pri hľadaní luxusu a krásy ide odvážne až z hranice všednosti.

Najtrendovejšia z trendových vôní

Toaletný parfum Avon Extraordinary patrí do kategórie kvetinovo-orientálnych vôní - najtrendovejšia a najpredávanejšia rodina vôní. Sme v skvelej spoločnosti: do tejto rodiny patria také známe a luxusné vône ako Flower od Kenzo, Jean-Paul Gaultier, Sensi od Giorgio Armani alebo Max Mara...Držíme krok s najlepšími!

Obdivuhodné zloženie

Pri tvorbe Toaletného parfumu Avon Extraordinary boli použité surové zložky len tej najvyššej kvality. Kvetinovo-orientálna aróma žiari šťavnatou vôňou ibišteka, ktorá sa mieša s vábivými tónmi guajavy, grapefruitu, mandarínky a korenia. Hlbšie v kompozícii vône sa skrývajú lahodné tóny zázvoru, lotosového kvetu a vzácnej čokoládovej orchidei, ktorá ešte nikdy nebola použitá v parfume. Posledné tóny v sebe zahŕňajú stimulujúce pačuli, teplé a zmyselné santalové drievko a zvádzajúce pižmo.

Objem : 50 ml

Bežná cena : 26,52 €

Tento výrobok sa momentálne nedá kúpiť.


Upozornite ma e-mailom keď bude výrobok v akcii
  

?Ak je výrobok drahší ako v Avon katalógu 2/2019, tak nám napíšte a cenu Vám radi upravíme.

Tento výrobok je nový, nepoužitý, s normálnou dobou použiteľnosti a so 100% zárukou AVON Cosmetics
Toaletný parfum Avon Extraordinary 
 
 
Katalóg 2/2019
AVON katalĂłg 02 online
Najpredávanejšie
Matný rúž True Colour
AKCIA : 3,99 €