Avon-online.sk
Kompletný sortiment kozmetiky Avon
Kategórie výrobkov
Produktov : 0
Cena : 0,00 €
e-spravodaj
Zasielajte mi informácie o Avon novinkách a akciách emailom

Kozmetická poradňa

Púdre

Púder fixuje make-up a korektor, predlžuje líčenie a zmatňuje. Existuje niekoľko druhov: práškový, kompaktný púder, respektíve vo forme púdrových guľôčok.

Na ukončenie líčenia v domácom prostredí je najlepší práškový púder , ktorý sa nanáša pomocou štetca. Dbajte, aby ste to neprehnali! Príliš mnoho púdru môže spôsobiť, že vaša pleť bude vyzerať ako maska. Najlepšie je ak ešte pred nanesením odstránite zo štetca prebytok púdru.

Kompaktný púder je praktickejší pre rýchlu úpravu make-upu, opakované nanášanie a zmatnenie pleti počas dňa. Najlepšie sa nanáša špongiou alebo pudrenkou. Špongia vytvára tenší film púdru na tvári ako pudrenka. Nezabúdajte, že ak nanesiete kompaktný púder hneď pod oči, môže zvýrazniť jemné vrásky.

Púdrové guľôčky sú vyrobené z niekoľkých odtieňov. Ich premiešaním získate úplne novú farbu. Púdrové guľôčky vyrovnávajú farebný tón pleti a rozjasňujú tvár. Bronzové guľôčky dodávajú prirodzene opálený bronzový tón pleti.

Tip: Štetec, špongiu alebo pudrenku by ste mali pravidelne čistiť, aby ste predišli naneseniu prebytočného množstva púdru na pleť. 
Katalóg 3/2020
AVON katalĂłg 03 online
Najpredávanejšie
AKCIA : 0,00 €